Rinovimi i radhës te Tirana

0
SHPËRNDAJE

domgjoniDavid Domgjoni, mbrojtësi qëndror i Tiranës, i cili u huazua në janar te Kastrioti, është rikthyer bardheblu dhe ka firmosur një kontratë të re.

Sipas klubit bardheblu, ai ka nënshkruar për tri vitet e ardhshme dhe shihet si një element i vlefshëm për të ardhmen.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.