Firmos Kërçiku

0
SHPËRNDAJE

kerciku firmosDorian Kërçiku mbetet pjesë e Tiranës pasi sot ka rinovuar kontratën me bardheblutë.

Vetë mbrojtësi e lajmëroi diçk atë tilë duke postuar në llogarinë e tij në facebook një foto duke firmosur.

Kërçiku prej ditës së djeshme iu rikthye përgatitjeve me Tiranës, dhe tashmë ka ardhur zyrtarizimi i bashkëpunimit të tyre të mëtejshëm.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.