Ripërtëritje te Skënderbeu

0
SHPËRNDAJE

 

Sulmuesi brazilian i Skënderbeut

Pas humbjes së merituar ndaj SK Tiranës dhe rihapjes së kampionatit, kampionët e Shqipërisë, Skenderbeu, do të mund të kenë më pak presion per ndeshjet e ardhshme teksa bëhet e ditur se skuadra do të ripërtërihet me Salihin dhe Lilajn, të dy këta lojtarë bazë të ekipit.

Për Salihin u mendua në fillim një dëmtim por doli që ishte vetëm një kontraktim muskular ndërsa edhe Lilaj ka patur thuajse të njëjtin problem dhe tashmë është krejtësisht i aftë të zbresë në fushën e blertë. Ndeshja e radhës e Skënderbeut është mjaft delikate pasi luhet në Korcë ndaj një rivali të drejtpërdrejtë si Kukësi.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.