Rivaldo dhe djali i tij Rivaldinho shënojnë në të njëjtën ndeshje (video)

0
SHPËRNDAJE

Ka ndodhur diçka që e ndeshim shumë rrallë në botën e futbollit. I madhi Rivaldo që dikur shkëlqente me Barcelonën dhe Milan, tashmë në moshën 43 vjeçare vazhdon të luajë e shënojë për Mogi Mirim të kategorisë së dytë të Brazilit. Por ajo që është edhe më e paimagjinueshme, është se po në këtë ndeshje shënon edhe djali i tij, Rivaldinho 20 vjeçar. Mogi Mirim ka fituar 3-1 ndaj Macae dhe dy gola i përkasin djalit ndërsa me penallti shënon edhe babai.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.