Rivalët e Skënderbeut shtyjnë ndeshjen në kampionat

0
SHPËRNDAJE

image
Kundërshtarët e Skënderbeut në turin e tretë të Champions League, Milsami, Orhei, ka shtyrë takimin e saj të rradhës në kampionat. Moldavët nuk do të zhvillojnë këtë fundjavë ndeshjen ndaj ekipit të Dacias, dhe kjo për arsye që lojtarët të ruajnë freskinë e tyre dhe të jenë sa më të gatshëm për sfidën ndaj korçarëve. Mesa duket zyrtarët e Milsami Orhei e kanë marrë mjaft seriozisht sfidën me korçarët, dhe po përgatiten maksimalisht për këtë përballje.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.