Rizzoli pranon gabimin: Duhet teknologjia

0
SHPËRNDAJE

rizzoli-suarez-1461691018888
Moment nga ndeshja Atletico-Barcelona

Arbitri i mirenjohur italian gaboi rende ne mosdhenien e nje 11-metershi ne favor te Barcelones ne Ligen e Kampioneve ndaj Atletico Madrid dhe me ne fund edhe ai vete e pranon qe ka gabuar.

Fatkeqesisht kembet e mbrojtesit ishin jashte zone dhe ketu e pesova une. Duhet teknologjia pasi nuk do te ndodhte ky gabim. Po beja nje pune te mire deri ne ate moment,” i tha Nicola Rizzoli gazetarit italian Tancredi Palmieri.

“Nuk ngadalesohet loja, teknologjia han vetem pak sekonda por siguron saktesi,” perfundoi Rizzoli.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.