Roberto Carlos shënon “golin” e 9-ntë

0
SHPËRNDAJE

ShowBiz/ Futbollisti legjendar brazilian, Roberto Carlos dhe ishlojtar i Interit, Realit dhe Fenerbahces sot është bërë për herë të nëntë baba. Ai ka publikuar një foto në instagram së bashku me gruan e tij Marijana dhe vajzën e porsalindur Marina.

44-vjecari Carlos i ka tre fëmijë ishgruan Aleksandra:Roberta, Xhovana, Roberto Carlos Junior. Me lidhjet e tjera në jetë i erdhën edhe: Carlos Eduardo, Cristofer, Junior dhe Luka.

Tani me gruan e re me të cilën jeton bashkë nga viti 2009, Carlos ka edhe vajzën Manuela.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.