Roma, agjenti i Salah në Trigoria për të mbyllur tratativën

0
SHPËRNDAJE

ESULTANZA MOHAMED SALAH FIORENTINA GOL 1-2, GOAL CELEBRATION, TORINO 05-03-2015, JUVENTUS STADIUM, FOOTBALL CALCIO 2014/2015 COPPA ITALIA, SEMIFINALE, JUVENTUS - FIORENTINA, FOTO FILIPPO ALFERO/INSIDEFOTO - FOOTBALL, CALCIO, COPPA ITALIA, TIM CUP, SPORT, SOCCER, 2014/2015, FOREIGNFOOTBALL,

Sipas Sportmediaset agjenti i Mohammed Salah, Ramy Abbas është në udhëtim drejt Trigorias për të mbyllur tratativat me Romën për transferimin e egjiptianit nga Chelsea. Salah është dakord me një transferim te Roma. Në orët e ardhshme do të punohet për të gjetur një akord me lojtarin dhe më pas Sabatini do të bisedojë sërish me Chelsean të cilët kërkojnë 25 milionë euro për lojtarin. Drejtori sportiv i Romës do të kërkojë të gjejë një akord mbi bazën e një huazimi me të drejtë blerjeje ndërsa Chelsea do të preferonte një huazim me detyrim blerjeje.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.