Roma “burgos” shqiptarin Emanule Ndoj

0
SHPËRNDAJE

dd3ac96888100bf161e03c926ff34fb9-68910-1436696537Skuadra e Romës sot ka arritur të rinovoj kontratën me futbollistin e talentuar shqiptar Emanuele Ndoj. FUtbollisti ka pasur disa kërkesa nga Serie B, por Roma e dëshiron lojtarin duke e lidhur me kontrat deri në vitin 2020. Ndoj pritet të jetë e ardhmja e verdhekuqeve. Tuttomercato.ëeb konfirmon akordin midis Romës dhe talentit Ndoj.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.