Roma, dy goditje brenda ditës në merkato

0
SHPËRNDAJE

m.salah 11

 

Merkatoja e Romës më në fund zhbllokohet pasi brenda ditës së enjte verdhekuqtë kanë zyrtarizuar blerjen e Mohammed Salah dhe Edin Dzeko ka mbërritur në kryeqytetin Italian për të kryer vizitat mjekësore. Egjiptiani i ardhur nga Chelsea është zyrtarizuar ditën e sotme dhe është shprehur mjaft i kënaqur me këtë transferim duke u premtuar tifozëve titullin kampion. Ndërkohë Edin Dzeko ka mbërritur në 19:30 në Romë dhe është drejtuar menjëherë për në Trigoria për të biseduar me drejtuesit e Romës. Ka qenë i shumtë numri i tifozëve që e kanë pritur boshnjakun në aeroportin e Fiummicinos.

edin dzeko

S'KA KOMENTE

Comments are closed.