Roma fiton derbin, Lacio dorëzohet

0
SHPËRNDAJE

Skuadra e Romës ka fituar pastër 2-0 ndaj Lacios derbin e Romës. Strotman dhe Naingolan ishin “heronjtë” e verdhekuqve. Në pjesën e  dytë Roma shënoj dy herë duke pasur pak bashkëpunimin e mbrojtjes laciale dhe portierit Marketi.

Roma - Barcelona 1-1
Roma – Barcelona 1-1

Duhet thënë se interesi i tifozëve nuk ishte i njejtë si në të kaluarën.


Rezultatet e tjera
ItalySerie A
FT
AC Milan
Crotone
FT
Lazio
Roma
FT
Pescara
Cagliari
FT
Sampdoria
Torino
FT
Sassuolo
Empoli
19:45
Fiorentina
Palermo

S'KA KOMENTE

Comments are closed.