Roma merr portierin brazilian

0
SHPËRNDAJE

Roma ka firmosur me portierin Alison Beker. Ish-lojtari i Internacional në Brazil ka kushtuar 8 mln euro. Ai është 23 vjecar dhe ka firmosur për 5 vite.alison

Alison është portieri i përfaqësueses braziliane.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.