Ronaldo & Co., pritje entuziaste në aeroport (FOTO)

0
SHPËRNDAJE

ronaNjë pritje e ngrohtë dhe entuziaste ka qenë ajo që ka gjetur përfaqësuesja e Portugalisë, me të zbritur në Rinas, gjë që e ka evidentuar edhe Federata portugeze e Futbollit, . Në këtë galeri fotografike, ju ftojmë të shihni një pjesë të imazheve nga ardhja e Ronaldo & Co.

Untitled
Nisja nga Portugalia….
zb
…dhe ulja ne RInas
zbarkim
Lojtaret fillojne te zbresin

pritja

 

pritja2

 

pepe

pritja3

S'KA KOMENTE

Comments are closed.