Ronaldo i dhuron një ishull për martesë menaxherit të tij

0
SHPËRNDAJE

imageCristiano Ronaldo nuk di të ndalet edhe jashtë fushe. Sulmuesi portugez është bërë protagonist në dasmën e agjentit të tij, Jorge Mendez, duke i dhuruar atij një ishull grek. Duket se CR7 nuk i ka harruar të mirat që menaxheri Mendez, dhe ka vendosur që t’ia shpërblejë atij në këtë mënyrë. Kjo është një dhuratë marramëndëse, por e cila nuk është asgjë për yllin madrilen.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.