Ronaldo i papërmbajtshëm, Barça shterpë (VIDEO)

0
SHPËRNDAJE

Një barazim i pabesueshëm ne Camp Nou me Barcelonën që la pushim Messin që nuk ndihej mirë si dhe kishte lodhjen e ndeshjeve me Argjentinën, dhe në krahun tjetër një rezultat fantastik 0-0 per Malaga që e mbylli ndeshjen me nëntë lojtarë pas dy kartonëve të kuq të marre nga Llorente dhe Duda që bënë cdo gjë të mundur për të mbrojtur pikën e artë.

Në kryendeshjen e fundjavës, Atletico Madrid u mposht në shtëpi nga Cristiano Ronaldo që u mbylli gojën kritikëve me tre gola duke sigluar fitoren e madhe 0-3 ndaj ekipit të fortë të drejtuar nga Simeone.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.