Ronaldo “shfryn” kundër Benitezit në stërvitje

0
SHPËRNDAJE

CR7

Vijnë shkëndijat e para midis Cristiano Ronaldos dhe trajnerit të ri të Real Madrid Rafa Benitez. Gazeta spanjolle Cuatro ka publikuar një video të stërvitjes së galaktikëve në Australi ku portugezi e ofendon haptazi trajnerin spanjoll duke ju drejtuar me një “vafsh në djall” pas një goli që ky i fundit i anulloi. Një moment më vonë Cristiano i drejtohet edhe Arbeloas duke i thënë : ”Ti del gjithmonë kundër portugezëve”. Rafael Benitez mbylli njërin sy dhe preferoi të evitonte polemikat duke e lënë stërvitjen të vazhdonte.

Më poshtë gjeni edhe videon e shfryrjes së portugezit :

https://www.youtube.com/watch?v=z6BtfZkZ2yw

S'KA KOMENTE

Comments are closed.