Ronaldo zbulon “golin e pamundur”

0
SHPËRNDAJE

ronaldo

Atë që nuk ka arritur at bëjë Maradona ose Messi megjithëse i janë afruar shumë, e ëndërron Cristiano Ronaldo.

Cristiano Ronaldo ka thënë se ëndërron të shënojë gol pasi ka kaluar të gjithë 11 kundërshtarët, para përballjes së Real Madrid me Celta Vigo.

Asi portugez ka shënuar mbi 500 gola në karrierë për klube dhe përfaqësuese, por do që të shënojë edhe më tutje gola të bukur.

Ronaldo e ka pranuar se goli i ëndrrave për të është gati i pamundur, por ka thënë se do të provojë që një ditë ta bëjë realitet.

“Kam shënuar shumë gola të bukur”.

“Por ëndërroj të shënoj një gol pasi kam mposhtur 11 kundërshtarë. Është gol i PlayStation, gati i pamundur, por mbetet të shihet”.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.