Roshi: E nisëm mirë, ndeshja më e keqe në Kombëtare

0
SHPËRNDAJE

odise-roshiOdise Roshi, mesfushori i Shqipërisë, pas ndeshjes me Izraelin, në prononcimin për SuperSport, dhënë gazetarit Alban Hasani, u shpreh se lojtarët e nisën shumë mirë këtë ndeshje, por gjithashtu theksoi se kjo ishte ndeshja më e keqe e tija personalisht në Kombëtare.

“E nisëm mirë lojën por janë situata që ndodhin në futboll penalltia dhe kartoni i kuq. Duhet ta pranojmë humbjen. Me ekipin kombëtar mund të them se kjo ishte një nga ndeshjet më të këqija. Dëshironim shumë të fitonim ndeshjen por nuk ia dolëm”,-mbylli prononcimin e tij, mesfushori i Shqipërisë, Odise Roshi. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.