Roshi eurogol me Rijekën (video)

0
SHPËRNDAJE

Ka lëshuar një silur të vërtetë Odise Roshi duke shënuar një gol mjaft të bukur në minutat e fundit të takimit miqësor mes kroatëve të Rijekës dhe sllovenëve të Koper.   Goli i fierakut vulosi rezultatin në 2-0 por edhe dëshmoi formën e mirë të lojtarit të Kombëtares sonë edhe pse nuk u dallua aq sa pritej në Euro 2016.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.