Rostovi nuk e kursen Berishën

0
SHPËRNDAJE

Rostov nuk kursen as Anzhin e Berishës. Skuadra e Rostov ka fituar ndaj Anzhit me shifrat 2-0. Ky ekip që mposhti edhe Bajernin e Mynihut pak ditë më parë nuk kurseu as Bernard Berishën dhe skuadrën e tij. Berisha e nisi sfidën nga stoli duke u aktivizuar 19 minuta në fund, por pas hyrjes së tij në lojë ekipi pësoi edhe golin e dytë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.