Rrahmani, Balaj dhe Roshi i prishin punë njëri tjetrit

0
SHPËRNDAJE

Amir Rrahmani në aksion
Amir Rrahmani në aksion

Legjionarët/ Skuadra e Bekim Balajt dhe Odise Roshit ditën e sotme u përballën me ekipin e Amir Rrahmanit. Të dy ekipet u ndeshën mes tyre teksa kanë objektiva të ndryshëm nga njëri tjetri. Rijeka është në luftë për titullin kampion, teksa RNK Split lufton për një vend në Europë.

Ndeshja mes tyre u mbyll me shifrat 0-0, duke bërë që të dyja këto skuadra nga lufta për objektivat që kanë.

Me këtë barazim Rijeka i thotë lamtumirë titullit kampion, teksa RNK Split lamtumirë Europës. Nga lojtarët shqiptarë në këtë përballje në fushë ka qenë vetëm Amir Rrahmani për Splitin, ndërsa Bekim Balaj dhe Odise Roshi nuk ishin as të grumbulluar tek Rijeka.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.