Rritet oferta, 4 milionë euro për Memushajn

0
SHPËRNDAJE

Memushaj ne aksionLedian Memushaj kërkohet me ngulm nga Bolonja, e cila ka arritur deri atsa të ofrojë 4 milion euro, aq sa edhe është klauzola e tij për prishjen e kontratës me Peskarën shkruan “Tuttosport” në Itali.

Kapiteni i Peskarës në sezonit e fundit ishte një lojtar shumë i rëndësishëm për skuadrën e tij, të cilën e ndihmoi për t’u ngjitur në Serinë A.

Oferta e Bolonjës është mjaftë mirë dhe drejtuesit e klubit pritet të marrin një vendim për fatet e vlonjatit në sezonin e ri.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.