Rubin Nako në provë tek Vllaznia

0
SHPËRNDAJE

imageSuperiorja/ Rubin Nako është lojtari më i fundit që afrohet tek ekipi i Vllaznisë për t’u provuar. Mbrojtësi fierak ditën e hënë është vënë nën urdhërat e trajnerit Zmijani, dhe do të provohet disa ditë nga stafi teknik nëse do të kalojë provën apo jo. Nako sezonin e fundit ishte pjesë e Apolonisë në superiore, dhe tashmë kërkon që të luajë sërisht në kategorinë e më të mirëve.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.