Rudi Vata dorëzon kërkesat për Vllazninë ne Bashkinë Shkodër

0
SHPËRNDAJE

Superiorja/ Ish-lojtari dhe trajneri i Vllaznisë, Rudi Vata, ka bërë edhe kërkesën për t’u njohur me kushtet që ekipi shkodran ndodhet aktualisht. Ish-kapiteni i Kombëtares Shqiptare prej disa ditësh ka shprehur gadishmërinë për të marrë presidencën e Vllaznisë sëbashku me një biznesmen korean. Ja një faksimile me kërkesat që i ka dërguar Rudi Vata Bashkisë Shkodër:

image

S'KA KOMENTE

Comments are closed.