Rusi, shqiptarët fitimtarë (video)

0
SHPËRNDAJE

Kanë fituar të dyja ekipet me shqiptarë, Terek mundi 2-1 ekipin e fortë të Krasnodar me Bekim Balën titullar të zëvendësuar vetëm në ’89 ndërsa Odise Roshi ishte lënë pushim për këtë përballje kurse edhe Anzhi fitoi 3-1 ndaj Amkar me Bernard Berishën titullar dhe në lojë përgjatë gjithë 90 minutave. Me këtë fitore Terek rihyn në mesin e ekipeve që do të marrin pjesë vitin e ardhshëm në kupat e Europës.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.