Rusia emëron trajnerin

0
SHPËRNDAJE

Torpedo+Moscow+v+FC+Dinamo+Moscow+Russian+8bJLvCMRNrClPas aventurës së shkurtër por të pasukseshme të Leonid Slutsky, Federata Ruse e Futbollit vendosi të emërojë trajner të ekipit të saj përfaqësues Stanislav Cherchesov, ish trajner në klube të njohur të lindjes si Legia Varshavë, Dinamo dhe Spartak Moskë. Në të kaluarën, Cherchesov ka luajtur si portier dhe ka mbrojtur edhe portën e kombëtares ruse në vitet 1992-02.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.