Sa i pafatë Mazrekaj operohet serishtë

0
SHPËRNDAJE

Ish mesfushori i Partizanit Mentor Mazrekaj që tashmë është pjes e Prishtinës në Vala Surliga, ka kryer një operacionë pas dëmtimit që pesoj në sfidën ndaj Vellaznimit.

Lajmi konfirmohet nga vete lojtari në “instagramin” e tij ku ka postuar dhe foto pas operacionit.

Mentor Mazrekaj pas operacionit

Ky është operacioni i dytë ne pak kohë për Mazrekajn pasi një vitë e gjysë më parë u operuar në gju.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.