Sabien Lilaj: Golat e Partizanit erdhën nga gabimet tona

0
SHPËRNDAJE

Pas humbjes ndaj Partizanit, ka folur futbollisti i Skënderbeut Sabien Lilaj, i cili ka komentuar ndeshjen, duke e cilësuar të mirë, por edhe me shumë probleme.

Takimi ka përfunduar 2-1 në favor të Partizanit, ku ekipi i Starovës ka përmbysur rezultatin në Korçë.

“Futbolli është i tillë, ka humbje dhe fitore. Do ndryshojmë pas pushimeve.
Golat kanë ardhur pas gabimeve tona. Shpresojmë të rregullohemi. Ka kohë ende për ndryshim”, ka thënë Lilaj për “Supersport”.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.