Saint-Etienne – Manchester United dalin formacionet zyrtare

0
SHPËRNDAJE

Europa League / Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen mes Saint-Etienne – Manchester United

Saint-Etienne e Manchester United do të përballen në “Stade Geoffroy Guichard” ora 18:00.

Ndeshjen e parë e fituan Djajtë e Kuq me rezultat 3:0 dhe janë me një këmbë në fazën tjetër të Europa League, shkruan minuta90.com.

Manchester United: Romero, Young, Smalling, Bailly, Blind, Carrick (c), Pogba, Fellaini, Mata, Mkhitaryan, Ibrahimovic

S'KA KOMENTE

Comments are closed.