Salah drejt Romës

0
SHPËRNDAJE

imageSerie A/ Duket se destinacioni për Mohammed Salah do të jetë Roma. Pas shume tratativave dhe negociatash me Fiorentinën, sulmuesi egjiptian nuk duket i bindur për të vazhduar të jetë pjesë e “vjollcëve”. Nga kjo situatë pritet që të përfitojnë verdhekuqtë që duan t’a bëjnë të vetin lojtarin. Drejtuesit e Romës janë në kërkim të lojtarëve cilësorë për të forcuar ekipin, pasi tani duan që të thyejnë dominimin e Juventusit në kampionat. Salah do të ishte një blerje e goditur, duke parë që ai është përshtatur mjaft mirë në Itali.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.