Salihi: Kualifikimi në Europë, një shtysë për të qëndruar te Skënderbeu

0
SHPËRNDAJE

Skenderbeu-Hamdi-Salihi-feston-300x216

Bomberi shkodran i Skënderbeut Hamdi Salihi ka folur në përfundim të ndeshjes me Milsamin: “ Jam shumë i lumtur për kualifikimin e skuadrës dhe për golin e shënuar. Fakti që do të marrim pjesë në grupet e Europa League apo Champions League më shtyn që të vazhdoj aventurën time te Skënderbeu dhe e di që do ti kem dyert e hapura për të qëndruar. Do të tentojmë në të gjitha mënyrat për tu kualifikuar në Champions League. Do flas me klubin dhe presidentin Takaj në lidhje me të ardhmën time dhe do të shohim se çfarë do të vendosim.” – u shpreh Salihi.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.