Salihi në huazim te Kukësi?

0
SHPËRNDAJE

Hamdi Salihi
Hamdi Salihi

Kukësi mund të bëje edhe një tjetër goditje, por për këtë duhet të kalojë Austrinë e Vienës.

Sport Ekspres shkruan se Hamdi Salihi mund të huazohet te kuksianët nëse kalojnë turin e dytë të Europa League.

Ky do të ishte huazimi i tretë nga Skënderbeu te Kukësi, pasi për këtë tur, verilindorët kanë marrë Lilajn dhe Latifin.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.