Salihi nën urdhërat e Josës, si 8 vjet më parë

0
SHPËRNDAJE

Josa me Salihin

Pas lajmit të zbarkimit të Salihit te Skënderbeu, tashmë vijnë edhe imazhet që e konfirmojnë këtë. Shtatlarti shkodran ka vazhduar stërvitjen nën drejtimin e trajnerit Josa, me të cilin nuk ka nguruar të bëjë edhe një pozë. Për t’u kujtuar është fakti se Josa e Salihi “ritakohen” në një ekip pas 8 vjetësh, përderisa herën e fundit kanë qenë te Tirana (2005-2007).

11716075_10153363839152254_345082675_n
Megjithatë nga tani e tutje, sulmuesi shkodran duhet të “përveshë mëngët”, pasi sfida e debutimit në Champions po afron dhe ka detyrën për të qenë sa më në formë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.