Sampdoria bllokon afrimin e Samaras

0
SHPËRNDAJE

imageSerie A/ Georgios Samaras nuk do të transferohet tek Sampdoria. Këtë gjë e ka zyrtarizuar vetë klubi italian, pasi sulmuesi grek dështoi të kalonte me sukses vizitat mjekësore, pasi mjekët e skuadrës arritën të kuptonin se lojtari kishte probleme me shpinën e tij, dhe për këtë fakt ata nuk e kanë aprovuar kalimin e tij tek Sampdoria. Shuhet kështu shpresa e Samaras për t’u transferuar në Serinë A, dhe tashmë duket se do t’a ketë të vështirë të gjejë një ekip të ri duke parë edhe dëmtimin që ka.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.