Sampdoria – Cassano, akord por me një kusht

0
SHPËRNDAJE

cassano

Antonio Cassano mesa duket do të jetë sërish pjesë e Sampdorias. Lojtari dhe klubi janë në bisedime dhe mesa duket kanë gjetur një akord për kalimin e FantAntonios te klubi i Ferreros sezonin e ardhshëm. Pengesa e vetme e kalimit të barezit është OK definitiv i trajnerit Walter Zenga. Shumë do të varet edhe nga kalimit i turit eliminator të Europa League. Nëqoftëse Sampdoria do të kalojë më tej atëherë dyert do të jenë të hapura për Cassanon, në rast të kundërt numri 99 te Sampdoria do të ngelet pa një zot.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.