Sarri i përgjigjet me ëmbëlsi Maradonës

0
SHPËRNDAJE

SASSUOLO-NAPOLI5-743x533Maradona e quajti një trajner të dështuar dhe jo të duhurin për skuadrën e Napolit. Por kur pritej një reagim i ashpër i trajnerit Sarri, vjen një “goditje” e ëmbël: “Për mua Maradona është një idhull, thjeshtë fakti që më njeh me nderon. Nuk kam ndermend ti përgjigjem, shpresoj vetëm që t’i ndryshoj mendimet e tij në vazhdim me punën time.” – Citon trajneri i Napolit, i cili më parë ka drejtuar dhe skuadrën e Empolit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.