Schweinsteiger martohet me tenisten Ivanovic

0
SHPËRNDAJE

Ana Ivanovic u eliminua që në raundin e parë në Wimbledon por prapë se prapë po kalon një verë të paharrueshme dhe kjo pasi sapo bëri ceremonine martesore me futbollistin e Kombetares gjermane, Bastian Schweinsteiger. Ceremonia u zhvillua dje në Venecia, në Palazzo Cavalli ndërsa ndër të ftuarit ishin edhe Andy Murray dhe Thomas Muller. Ja disa foto nga ceremonia:

5-126 6-117 7-113 8-103 CnKvnPdWcAEfFLM

2bd9cafad1822eac9b99dd4f8a8ac6dc

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.