Seleksionimet te Flamurtari, përzgjidhen tre

0
SHPËRNDAJE

Hyseni, Gjinaj, BeqajAlesio Hyseni me pozicion loje mesfushor qendre , Julian Gjinaj me pozicion loje mbrojtes i majte dhe Arber Beqaj mbrojtes i djatht janë tre lojtarët e përzgjedhur nga faza e seleksionimeve deri në moshën U21 por nuk mbaron me kaq .

Pjesa tjetër do të jet kontigjent i Flamurtari B, skuadër që do të rikonstruktohet me të gjitha atributet e ekipit të parë të Flamurtari F.C

Burimi: Faqja zyrtare e Flamurtarit në “Facebook”

S'KA KOMENTE

Comments are closed.