“Selman Stermasin” e kërkon Partizani por e merr një tjetër skuadër

0
SHPËRNDAJE


Skënderbeu luan sot një ndeshje miqësore përballë skuadrës së Alban Bushit në stadiumin “Selman Stermasi”. Shpresat e Shqipërisë do të zhvillojnë këtë test kontrolli për të parë nivelin real ku ndodhen dhe kampionët janë skuadra e duhur për një takim me nivel të lartë.

Për të mundësuar një nivel sa më të mirë të këtij takimi, FSHF ka vendosur që të mos luhet në kompleksin “Tropikal” por në kryeqytet. Skënderbeu do të luaj në “Selman Stermasi” sot në orën 14:00, në stadum për të cilin Partizani po bën luftë për të zhvilluar takimet e pjesës së dytë të sezonit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.