Seria, Memushaj gabon sërish nga penalltia, 45′ për Strakoshën (video)

0
SHPËRNDAJE

Memushaj fiton dhe humb vetë penalltinë dhe zëvendësohet në ’65, Manaj hyn në lojë në ’53 dhe merr një karton të verdhe te Pescara. Strakosha hyn në lojë ne pushimin mes pjesëve dhe pëson një gol por Lazio e tij fiton.

15451274_10154033983356770_926575148_n-2

S'KA KOMENTE

Comments are closed.