Sërish ankesa për pagat te Kukësi

0
SHPËRNDAJE

hasani, flores,moreiraFelipe Moreira, ka deklaruar për “Panorama Sport” se Kukësi nuk e ka paguar, dhe nuk do të kthehet te verilindorët pa ndodhur kjo gjë.

Braziliani është lojtari i dytë që e ngre këtë problem, pasi më parë të njëjtën gjë tha edhe Flores.

Gjithashtu ai ka paralajmëruar kuksianët se me këtë çështje tashmë do të merret avokati i tij.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.