Serran largohet nga Kukësi pas vetëm 2 ndeshjeve

0
SHPËRNDAJE


Superiorja/ Alberto Serran nuk do të jetë pjesë e Kukësit pasi ka ndërprerë kontratën me klubin verilindor.

Ajo çka ndodhi në ndeshjen e parë ndaj Sherifit të Tiraspolit ishte vendimtare në ndërprerjen e bashkëpunimit.

Penalltia e shkaktuar prej tij dhe mënyra se si klubi e trajtoi as ndeshje krijuan një hendek të madh, që me eliminimin e djeshëm i dha fund bashkëpunimit.

Sipas “Panorama Sport”, ka qenë vetë lojtari ai që e ka kërkuar largimin dhe te Kukësi nuk kanë kundërshtuar.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.