Sevilla zyrtarizon blerjen në sulm

0
SHPËRNDAJE

llorenteSevilla ka zyrtarizuar mbërritjen e Fernando Llorentes në Spanjë. Ish sulmuesi i Juventusit transferohet te Sevilla pas prishjes së kontratës me klubin bardhezi. Llorente ka zgjedhur fanellën me numër 24 dhe do të prezantohet para tifozëve në stadium. Llorente lidhet me fituesit e Europa League për 3 vitet e ardhshme.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.