Shaqiri: Schalke? Një klub i madh

0
SHPËRNDAJE

Shaqiri

Xherdan Shaqiri ka folur sot përpara ndeshjes kundër Bayernit për sport1.de : “Schalke ? Është një klub i madh që ka shumë ambicje, jo vetëm në Gjermani por edhe në nivel ndërkombëtar. Për momentin unë jam një lojtar i Interit, kam një kontratë afatgjatë dhe ambienti këtu është stimulues. Për momentin nuk mund të them më tepër por ndër objektivat e mi është edhe ai që të luaj sërish në Bundesliga, do më pëlqente shumë.” – u shpreh sulmuesi i Interit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.