Shaqiri, ja si tenton t’ia prishë mendjen Interit (VIDEO)

0
SHPËRNDAJE

shaqoXherdan Shaqiri konsiderohet nga mediat e ndryshme si shumë pranë Shalke 04. Aq sa madje ka arritur akordin me gjermanët dhe pret vetëm OK-in nga Interi. Por mesa duket po bën edhe përpjekjet e fundit ndoshta për t’ia ndryshuar mendjen zikaltërve. Kështu mund të intrepretohet gjeti i klasit që ka nxjerri nga repertori i tij, duke shënuar gjatë një ndeshjeje stërvitore me skuadrën milaneze. A do të ketë ndonjë efekt te drejtuesit? Shumë vështirë duket. Por ndërkaq ju ftojmë të shijoni golin.

https://www.youtube.com/watch?v=Q3kxyXw0APU

S'KA KOMENTE

Comments are closed.