Shba në krizë, humbje e shëmtuar në Kosta Rikë (video)

0
SHPËRNDAJE

Shtetet e Bashkuara kanë pësuar humbjen e dytë në po kaq ndeshje në fazën e eliminatoreve të Botërorit ‘Rusi 2018’. Kësaj radhe, pas humbjes 1-2 nga Meksika, amerikanët turpërohen 4-0 nga Kosta Rika me gola të Venegas, Bolanos dhe dy të tjerë në fund nga Campbell. Meksika mori një barazim pa gola në Panama kurse Hondurasi mundi 3-1 Trinidadin.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.