Shehaj: Pata një dëmtim, por duhej sakrifikuar

0
SHPËRNDAJE

ardit-shehajSulmuesi i Flamurtarit, Ardit Shehaj, pas ndeshjes me Tiranën, në prononcimin për SuperSport, dhënë gazetarit Blendi Resnja, u shpreh se kishte një dëmtim, por duhej sakrifikuar.

Pata një dëmtim në pjesën e parë dhe pata shumë dhimbje, por nuk isha i vendosur. Prita pak minuta dhe vendosa të vazhdoja të luaja, duhej sakrifikuar sot.”

Roli im i ri, në mesfushë? “Çdo lojtar duhet të sakrifikojë, të japë maksimumin, kudo që luan.”

“Kishim mungesa të rëndësishme, e dinim që do të ishte një ndeshje shumë e fortë dhe për fat morëm fitoren, ndaj një rivali shumë të vështirë”,-mbylli prononcimin e tij, sulmuesi i Flamurtarit, Ardit Shehaj. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.