Shënon edhe Bakaj për Hapoel Ra’anana

0
SHPËRNDAJE

Hapoel Ra’anana e Izraelit ka barazuar 1-1 ndeshjen miqësore ndaj Slavija Sarajevo të Bosnjës dhe golin e vetëm të izraelitëve e ka shënuar Elis Bakaj. Ky ishte goli i tij i parë me ekipin e ri të cilit ju bashkua këtë verë duke lënë pas SK Tiranën. Ndeshja stërvitore u luajt në Austri, aty ku Hapoel po bën përgatitjet për edicionin e ri 2015-16.

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.