Sherr Guardiola – De Jong në dhomat e zhveshjes (Video)

0
SHPËRNDAJE

de jong

 

Trajneri i Bayerni Pep Guardiola dhe mesfushori i Milanit Nigel De Jong janë bërë protagonist të një sherri mids tyre në pushimin e pjesës së parë në ndeshjen midis Milanit dhe Bayernit. Gjithçka ka nisur nga Pep Guardiola i cili e ka akuzuar holandezin për ndërhyrjen e ashpër që bëri në dëm të Kimmich i cili pas ndërhyrjes së De Jong u detyrua të lërë fushën e lojës. Debati vazhdoi ashpër dhe u desh ndëhyrja e shokëve të skuadrës për të qetësuar holandezin.

Më poshtë do të gjeni videon e momentit të tensionuar:

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.