Sheta zgjedh Kukësin

0
SHPËRNDAJE

shetaArjan Sheta edhe pse u fol se firmosi me Teutën, palët kanë gjetur akordin midis tyre dhe tashmë ai do të bashkohet me skuadrën e Kukësit. Mbrojtësi 34 vjeçar do ti bashkohet skuadrës së tij të re në ditët e ardhshme dhe do të jetë në dispozicion të trajnerit Troisi në kuadër të përgatitjeve për sezonin e ri.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.